قوانین و مقررات

توجه:: قبل از ارسال آگهی و نیازمندی و یا خرید محصول حتما قوانین سایت را مطالعه فرمائید.

 

 

توجه: قبل از ارسال آگهی و نیازمندی و یا خرید محصول حتما قوانین سایت را مطالعه فرمائید. ثبت نام شما به منزله پذیرش این قوانین می باشد.

توجه: مسوولیت صحت موارد مندرج در آگهی های کاربران بر عهده خودشان بوده و پیانویاب هیچگونه تعهدی نسبت به صحت آنها چه از نظر قیمت و یا موارد فنی ندارد.

قوانین عمومی:

1- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پیانویاب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پیانویاب تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

2- پیانویاب به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

3- پیانویاب متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

4- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

5- پیانویاب به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

6- برای ارسال آگهی و یا نظر و یا خرید محصول باید در سایت پیانویاب عضو بشوید.

7- پس از ثبت نام اولیه , پیام فعالسازی به آدرس ایمیلتان ارسال می گردد که با کلیک بر روی آن عضویت شما قطعی شده و در پروفایلتان امکان بروز رسانی اطلاعات شخصی خود را دارید.

توجه کنید که آدرس ایمیل حقیقی باشد و همچنین شماره موبایلتان را درست وارد کنید.

8- عکس های آگهی های خود را با ویرایشگر عکس ویرایش نمایید. توجه کنید که نسبت طول و عرض عکسها مقداری ثابت می باشد.

9- در هنگام ثبت آگهی دقت کنید که فیلد های ستاره دار جزو موارد الزامی بوده و در صورت خالی ماندن با پیغام خطا مواجه خواهید شد.

10- ویترین سایت پیانویاب امکانی جدید و پر کارآمد برای فروش هر چه سریعتر کالای شما می باشد. هر گاه که تمایل به ویترین کردن آگهی خود داشتید تنها با پرداخت مابه التفاوت آگهی این کار برایتان میسر خواهد بود.

11- آگهی های ویترین در تمامی صفحات در بالاترین قسمت قرار می گیرند.

12- آگهی های ویژه در صفحه اول سایت قرار داشته و در باقی صفحات در زیر آگهی های ویترینی قرار می گیرند.

13- پس از تکمیل فرم آگهی و فشردن کلید ثبت فاکتوری برای شما صادر می گردد که در صورت تائید شما را به درگاه بانکی متصل خواهد کرد. 

14- پس از پرداخت مبلغ آگهی و تائید مدیریت سایت آگهی برای مدت زمان مشخص شده ثبت خواهد شد.

15- قسمت وبلاگ برای اطلاع رسانی و افزایش اطلاعات شما عزیزان از مباحث  و علم موسیقی و همچنین اطلاع از  بازار پیانو و تجهیزات وابسته به آن طراحی گردیده است. این امکان برای شما وجود دارد تا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

توجه: : در صورتی که نظرات ارسالی شما حاوی مطالب توهین آمیز, غیر اخلاقی و یا مخالف با موازین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد این اطلاعات ثبت نشده و عضویت شما نیز از سایت حذف می گردد.

 

قوانین ارسال کالا

خسارت در هنگام حمل و نقل

پیانویاب همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و پیانویاب تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش پیانویاب اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به پیانویاب ارسال شود.